1/3

Dluhopisy

Základní informace o emisi

Emitentem korporátních dluhopisů je společnost STRATEGY WATER s.r.o., jež získala práva k prezentaci a výrobě revolučního zařízení, STRATEGY WATER CAS WT 02, upravující veškeré druhy povrchových vod na vodu splňující parametry pitné vody dle norem EU. Úprava vody probíhá bez předchozí analýzy do tří minut od jeho spuštění. Byl již vyvinut a schválen prototyp zařízení a úspěšně odzkoušen, kdy kvalitu upravované vody na vodu pitnou kladně potvrdila VODOHOSPODÁŘSKÁ SPRÁVA ČR svými laboratorními testy. Toto zařízení nemá v současné době srovnatelného konkurenta. Po dlouholetém vývoji plánujeme zahájení výroby tohoto zařízení, absolvování světových výstav a v konečné fázi jej nabídnout k vlastnímu prodeji a vybudování distribuční a servisní sítě.

Jak využijeme získané prostředky?

+     k sériové výrobě zařízení

+     k prezentaci zařízení v ČR i ve světě

+     k progresivní expanzi na trhu

+     na vývoj a výzkum dalších produktových řad a jejich inovací

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

+     zvyšující se poptávka po zdrojích pitné vody

+     předpoklad velkého zájmu o zařízení CAS WT 02

+     široká základna potencionálních zákazníků od státní správy po komerční sektor

+     vysoký potenciál globální expanze

Proč investovat do společnosti STRATEGY WATER s.r.o. zabývající se úpravou povrchových vod na vodu pitnou?

Globálně velmi rychle stoupá poptávka po pitné vodě nejen v rozvojových zemích, kde je jí velký nedostatek, ale v posledních letech i v rozvinutých zemích střední Evropy. Tak jak roste počet obyvatel a země bohatnou, dochází ke znečišťování zdrojů pitné vody.

 

Světové zásoby vody zahrnují 97,5% slané mořské vody, která je nevhodná ke spotřebě. Ze zbylých 2,5% jsou dvě třetiny zmrzlé v ledovcích. Zásoby nezávadné pitné vody tak představují méně než 1% z celkových vodních zdrojů.

 

V zobrazeném grafu je uveden v procentech počet obyvatel s přístupem k nezávadné pitné vodě v jednotlivých částech světa. 

 

I v mnoha rozvinutých zemích je zastaralá nebo nekvalitní vodní infrastruktura pitné vody, kde dochází k výpadkům a ztrátám dodávek z důvodu častých poruch nedostatečně servisovaných vodovodních systémů. Vývoj, další rozvoj a uvádění zařízení k získávání pitné vody tak má velkou budoucnost a perspektivu.

Sokolovská 651/136a, 186 00 Praha 8- Karlín

Tel. +420 777 692 969

© 2018 PROMOTION AGENCY, s.r.o.

Kontakt

  • YouTube Sociální Icon
  • Facebook Social Icon